~ARCHIWUM 2017~
21.12.2017
16-17.12.2017
2 x Międzynarodowa Wystawa w Wilnie (Litwa):
DZIEŃ I :
~Gończy Polski:
-CUKRA Gończy Czart - klasa championów, lokata I, CAC, Cacib, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB
Cukra została Championem Litwy
~Chihuahua Długowłosa:
-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
~Bulterier Miniaturowy:
-Mooltie ELITE - klasa championów, lokata I, CAC, Cacib, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Vivi została Championem Litwy
DZIEŃ II:
~Gończy Polski:
-CUKRA Gończy Czart - klasa championów, lokata I, CAC, Cacib, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB
~Chihuahua Długowłosa:
-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
Lola została Młodzieżowym Championem Litwy
Zobacz więcej.
24-26.11.2017
Międzynarodowa Wystawa w Kielcach :
DZIEŃ I :
~Polski Owczarek Nizinny:
-BOHUN Hard River - klasa otwarta, lokata I, CWC, res.Cacib
~Flat Coated Retriever:
-Gawika BAJECZNA CZARNULA - klasa championów, lokata I, CWC
~Golden Retriever:
-GOLDEN LADY Staszel - klasa otwarta, lokata IV, ocena doskonała
DZIEŃ II:
~Mastif Tybetański:
-Chenporewa WADO WENZIN - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
~Flat Coated Retriever:
-Compendio NIMBLE TO GAWIKA - klasa weteranów, lokata I, BOB Weteran, BIS Weteran
-Gawika BARDZO GRYFNO FRELKA - klasa użytkowa, lokata II, ocena doskonała
-Gawika BAJECZNA CZARNULA - klasa championów, lokata I, CWC
DZIEŃ III :
~Polski Owczarek Nizinny:
-BOHUN Hard River - klasa otwarta, lokata I, CWC, res.Cacib
~Flat Coated Retriever:
-Compendio NIMBLE TO GAWIKA - klasa użytkowa, lokata I, CWC, res.Cacib
-Gawika BARDZO GRYFNO FRELKA - klasa użytkowa, lokata II, ocena doskonała
Zobacz więcej.
21-22.10.2017
Międzynarodowa Wystawa w Poznaniu:
DZIEŃ I:
~Labrador Retriever:
-HIS MAJESTY Bella Mare - klasa pośrednia, lokata I, CWC, res.Cacib
-MADISON AVENUE Bella Mare - klasa otwarta, lokata I, CWC, Cacib, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOS
-BANANA SPLIT Bella Mare - klasa championów, lokata I, CWC, res.Cacib
-Saranden ROSES TO ZADORA - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała
~Chihuahua Długowłosa:
-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
DZIEŃ II:
~Labrador Retriever:
-Saranden ROSES TO ZADORA - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała
~Chihuahua Długowłosa:
-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała
Zobacz więcej.
07-08.10.2017
Seminarium Handlingu w Poznaniu:
Po raz pierwszy odbyło się seminarium z handlingu w Poznaniu.
Serdecznie dziękuję Aneta Drzażdżyńska - Psarvard,
za zaproszenie i zorganizowanie wspaniałych 2 dni pracy :)
Zobacz więcej.
01.10.2017
Krajowa Wystawa w Rybniku :
~Flat Coated Retriever:
-Compendio NIMBLE TO GAWIKA - klasa weteranów, lokata I, CWC, BOB Weteran, BOB
BIS Weteranów III, BIS Oddziału Rybnik, BOG, BIS II
~Labrador Retriever:
-QUENTIN TARANTINO Herbu Zadora - klasa pośrednia, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie
Zobacz więcej.
30.09.2017
Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich w Rybniku :
~Flat Coated Retriever:
-Compendio NIMBLE TO GAWIKA - klasa użytkowa, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB
BIS Psów Użytkowych, BIS Oddziału Rybnik, BOG, BIS III
~Labrador Retriever:
-DUBAI Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
-QUENTIN TARANTINO Herbu Zadora - klasa pośrednia, lokata II, ocena doskonała
Zobacz więcej.
23.09.2017
Międzynarodowa Wystawa we Wrocławiu :
~Flat Coated Retriever:
-AMAZING GRACE Black Brianta - BIS Szczeniąt IV
~Bulterier Miniaturowy:
-Mooltie ELITE - klasa championów, lokata I, CWC, Cacib, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB
~Labrador Retriever:
-PAGANINI Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała
Zobacz więcej.
16.09.2017
Krajowa Wystawa w Wawrzkowiźnie :
~Chihuahua Długowłosa:
-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
Zobacz więcej.
16.09.2017
Specjalistyczna Wystawa w Wawrzkowiźnie :
~Chihuahua Długowłosa:
-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, Top 6 BIS Junior
Zobacz więcej.
09.09.2017
Klubowa Wystawa Retrieverów w Warszawie:
~Flat Coated Retriever - rekordowa liczba zgłoszonych FCR na wystawę klubową w ilości 58 psów!:
-Compendio NIMBLE TO GAWIKA - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie
BOB, BIS KLUBOWEJ WYSTAWY RETRIEVERÓW
Porter został Zwycięzcą Klubu 2017
-Gawika Z ANYŻKIEM - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BIS Junior II
Kairo został Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu 2017
-Gawika BARDZO GRYFNO FRELKA - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOS
Fifi została Zwycięzcą Klubu 2017
-Gawika BAJECZNA CZARNULA - klasa otwarta, lokata I, CWC
Fifi & Porter zostali Najlepszą Parą Flat Coated Retriever oraz II Najlepszą Parą Klubu Retrievera 2017!
Zobacz więcej.
03.09.2017
Krajowa Wystawa we Włocławku:
~Chihuahua Długowłosa:
-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOS
~Labrador Retriever:
-PAGANINI Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS
Zobacz więcej.
15.08.2017
Krajowa Wystawa w Toruniu:
~Seter Irlandzki
-Varmello A ONE IN A MILLION - klasa szczeniąt, lokata I, BOB Szczeniąt
-I'M CJ Szmaragd Madra Rua - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOS
~Springer Spaniel Angielski:
-BUBBLE GUM Buiscit Dream - klasa szczeniąt, lokata I, BOS Szczeniąt
Zobacz więcej.
06.08.2017
Międzynarodowa Wystawa w Sopocie:
~Flat Coated Retriever:
-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC, Cacib, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie
-Gawika Z ANYŻKIEM - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB, BOG II
Kairo ukończył Młodzieżowy Championat Polski
~Rhodesian Ridgeback:
-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa pośrednia, lokata III, ocena doskonała
~Chihuahua:
Perfect Sweet Dream ESTEAT QUEEN - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
~Terier Tybetański:
-STEFANI SUPER STAR z Hełmowego Jaru - klasa championów, lokata I, CWC, Cacib,
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB
Zobacz więcej.
05.08.2017
Międzynarodowa Wystawa w Sopocie:
~Flat Coated Retriever:
-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC, Cacib,
Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB, BOG II
-Gawika Z ANYŻKIEM - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
~Rhodesian Ridgeback:
-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa pośrednia, lokata II, ocena doskonała
~Ogar Polski:
-ARIA z Krynickiej Doliny - klasa otwarta, lokata I, CWC, res.Cacib
Aria ukończyła Championat Polski
Zobacz więcej.
30.07.2017
Krajowa Wystawa w Chojnicach:
~Seter Irlandzki:
-Varmello ALL HEAVENS MAGIC - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt
-Meldor-Sett SPARK OF PRIDE - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
-I'M CJ Szmaragd Madra Rua - klasa otwarta, lokata I, CWC
-TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu - klasa championów, lokata I, CWC,
Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB, BOG II
Zobacz więcej.
16.07.2017
Krajowa Wystawa w Gdyni:
~Spaniel Tybetański:
-Double Eye VALENTINA OSHEE - klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
-Double Eye KISSABLE GUCCI FOR GOLD SENGE - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt
Valentina została Młodzieżowym Championem Polski
~Jack Russel Terrier:
-Z Ledulandu DIEGO - klasa młodszych szczeniąt, lokata II, ocena wybitnie obiecująca
~Akita:
-ZOYA Go Akogareno - klasa pośrednia, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOS
Zoya została Championem Polski
~Rhodesian Ridgeback:
-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS
~Labrador Retriever:
-PAGANINI Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
~Bulterier Miniaturowy:
-Mooltie ELITE - BOG III
Zobacz więcej.
15.07.2017
Krajowa Wystawa 1,2,3,4,8,9 Grupy w Gdyni:
~Spaniel Tybetański:
-Double Eye VALENTINA OSHEE - klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
-Double Eye KISSABLE GUCCI FOR GOLD SENGE - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt
~Flat Coated Retriever:
-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC
~Jack Russel Terrier:
-Z Ledulandu DIEGO - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt
~Chihuahua Krótkowłosa:
-Perfect Sweet Dream ESTET QUEEN - klasa otwarta, lokata II, ocena doskonała
Zobacz więcej.
09.07.2017
Krajowa Wystawa Seterów Irlandzkich w Warszawie:
~Seter Irlandzki:
-Varmello ALL HEAVENS MAGIC - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, ocena wybitnie obiecująca
-I'M CJ Szmaragd Madra Rua - klasa otwarta, lokata II, ocena doskonała
-TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu - klasa championów, ocena doskonała
Zobacz więcej.
08-09.07.2017
Międzynarodowa Wystawa w Warszawie:
~Labrador Retriever:
-Scarlaw I'm Groot @ Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała
-Brookstone Grandvista Katmandu - klasa championów, lokata III, ocena doskonała
~Seter Irlandzki:
-Varmello A ONE IN A MILLION - klasa młodszych szczeniąt, lokata II, ocena wybitnie obiecująca
-I'M CJ Szmaragd Madra Rua - klasa otwarta, lokata III, ocena doskonała
-TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu - klasa championów, ocena doskonała
Zobacz więcej.
02.07.2017
Klubowa Wystawa Psów Gończych w Szczytnie:
~Rhodesian Ridgeback:
-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
Faraa została Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu Polski 2017
Zobacz więcej.
02.07.2017
Krajowa Wystawa w Szczytnie:
~Seter Irlandzki:
-TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu - klasa championów, lokata I, CWC
24-25.06.2017
Międzynarodowa Wystawa w Kołobrzegu:
~Chihuahua Długowłosa:
-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa szczeniąt, lokata I, BOB Szczeniąt
~Chihuahua Krótkowłosa:
-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
-Perfect Sweet Dream ESTET QUEEN - klasa otwarta, lokata III, ocena doskonała
~Labrador Retriever:
-Brookstone Grandvista Katmandu - klasa championów, lokata I, CWC, Cacib, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB
-Empress Selena Bella Mare - klasa pośrednia, lokata I, CWC
~Rhodesian Ridgeback:
-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
Faraa ukończyła Młodzieżowy Championat Polski
~Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
-MAGUS Magyar-Tim - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS
Magus ukończył Młodzieżowy Championat Polski
~Flat Coated Retriever:
-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC, Cacib, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB
~Spaniel Tybetański:
-Double Eye KISSABLE GUCCI FOR GOLD SENGE - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt
-Double Eye VALENTINA OSHEE - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
~Akita:
-ZOYA Go Akogareno - klasa otwarta, lokata I, CWC, res.Cacib
-P'SHINA Go Akogareno - klasa pośrednia, lokata I, CWC, Cacib, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB
Inka ukończyła Championat Polski
Zobacz więcej.
20.05.2017
Międzynarodowa Wystawa w Rzeszowie:
~Chihuahua Krótkowłosa:
-Perfect Sweet Dream ESTET QUEEN - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
~Labrador Retriever:
-QUENTIN TARANTINO Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała
-MADISON AVENUE Bella Mare - klasa pośrednia, lokata II, ocena doskonała
Zobacz więcej.
13.05.2017
Międzynarodowa Wystawa w Łodzi:
~Rhodesian Ridgeback:
-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, ocena doskonała
~Polski Owczarek Nizinny:
-LARA via Rivendall - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała
Zobacz więcej.
30.04.2017
Krajowa Wystawa w Inowrocławiu:
~Chihuahua Długowłosa:
-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt
~Chihuahua Krótkowłosa:
-Perfect Sweet Dream ESTET QUEEN - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
~Rhodesian Ridgeback:
-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
Zobacz więcej.
29.04.2017
Krajowa Wystawa w IX Grupy w Grudziądzu:
~Chihuahua Długowłosa:
-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt
~Chihuahua Krótkowłosa:
-Perfect Sweet Dream ESTET QUEEN - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
Zobacz więcej.
29.04.2017
Krajowa Wystawa w Grudziądzu:
~Chihuahua Długowłosa:
-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt
~Chihuahua Krótkowłosa:
-Perfect Sweet Dream ESTET QUEEN - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS
~Rhodesian Ridgeback:
-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
Zobacz więcej.
22-23.04.2017
Międzynarodowa Wystawa w Opolu:
~Chihuahua Krótkowłosa:
-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata II/13, ocena doskonała
~Polski Owczarek Nizinny:
-LARA via Rivendall - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
-KARMELKA via Rivendall - klasa pośrednia, lokata I, CWC, res.Cacib
~Rhodesian Ridgeback:
-FAUZI KIJANI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
Zobacz więcej.
21.04.2017
Krajowa Wystawa Terrierów w Opolu:
~Bulterier Miniaturowy:
-Mooltie ELITE - wystawiana w konkurencji finałowej BIS IV
Zobacz więcej.
21.04.2017
Klubowa Wystawa IX Grupy w Opolu:
~Chihuahua Krótkowłosa:
-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata III/13, ocena doskonała
Zobacz więcej.
21.04.2017
Krajowa Wystawa VIII Grupy w Opolu:
~Labrador Retriever:
-Empress Selena Bella Mare - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS
Zobacz więcej.
01-02.04.2017
Seminarium Handlingu w Pile:
Po raz drugu odbyło się seminarium z handlingu w Pile.
Serdecznie dziękuję Magdalenie Dach - Dogonić Radość,
za zaproszenie i zorganizowanie wspaniałych 2 dni pracy :)
Zobacz więcej.
17-19.03.2017
Międzynarodowa Wystawa w Katowicach:
~Gończy Polski:
-CUKRA Gończy Czart - klasa otwarta, lokata I, CWC w klasie 10 suczek.
Cukra uzyskała tytuł Championa Polski
~Polski Owczarek Nizinny:
-NASZKO via Rivendall - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
~Chihuahua Krótkowłosa:
-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata I w klasie 10 suczek.
~Berneński Pies Pasterski:
-ERUDYKA Bernevirtus - klasa pośrednia lokata III w klasie 15 suczek.
~Flat Coated Retriever:
-HIGH HOPES Basteta - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała
Zobacz więcej.
04-05.03.2017
Międzynarodowa Wystawa w Drzonkowie:
~Mops:
-Domovenok Udachi AGLAYA BOGINYA BLESKA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
Glasha w trzy wystawy pod rząd zakończyła starania o tytuł Młodzieżowego Championa Polski
~Polski Owczarek Nizinny:
-NASZKO via Rivendall - BOB Junior, BOS
-LARA via Rivendall - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała
~Bullterrier:
-ERDEMI Ewimark Rakownia - klasa pośrednia, lokata II, ocena doskonała
~Chihuahua Krótkowłosa:
-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
Zobacz więcej.
26.02.2017
Champion of Champions Leszno:
~Polski Owczarek Nizinny:
-EKLER via Rivendall - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepsze Dorosły Pies w Rasie, BOS
Zwycięzca Champion of Champions Leszno 2017
~Gończy Polski:
-CUKRA Gończy Czart - klasa championów, lokata II, ocena doskonała
Zobacz więcej.
11-12.02.2017
Walentynkowa Wystawa w Bydgoszczy:
~Flat Coated Retriever:
-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB
-MEXICOLA Raining Dog - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOS
~Mops:
-Domovenok Udachi AGLAYA BOGINYA BLESKA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS
~Rhodesian Ridgeback:
-PRINCE BATHMAN Southern Afrika - klasa otwarta, lokata III, ocena doskonała
-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata II, ocena dokonała
~Akita:
-ZOYA Go Akogareno - klasa pośrednia, lokata III, ocena doskonała
-P'SHINA Go Akogareno - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOS
~Golden Retriever:
-VIKTORIA Gordius Poland - klasa otwarta, lokata II, ocena doskonała
~Labrador Retriever:
-TOWER OF POWER Herbu Zadora - klasa otwarta, lokata III, ocena dokonała
-HySpire WHATEVER YOU WANT - klasa championów, lokata II, ocena doskonała
Zobacz więcej.
11-12.02.2017
Nocna Wystawa w Bydgoszczy:
~Mops:
-Domovenok Udachi AGLAYA BOGINYA BLESKA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS
~Chihuahua Krótkowłosa:
-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS
~Akita:
-ZOYA Go Akogareno - klasa pośrednia, lokata III, ocena doskonała
-P'SHINA Go Akogareno - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOS
~Border Collie:
-Legend of Braveheart FLEUR DES LYS - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt
Zobacz więcej.
04-05.02.2017
Krajowa Wystawa w Brodnicy:
~Rhodesian Ridgeback:
-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
~Flat Coated Retriever:
-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB
~Labrador Retriever:
-Blackwing TRIPS TO WIN - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB, BOG II
-PAGANINI Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
~Akita:
-ZOYA Go Akogareno - klasa pośrednia, lokata I, CWC
-P'SHINA Go Akogareno - klasa otwarta, lokata II, ocena doskonała
~Mops:
-Domovenok Udachi AGLAYA BOGINYA BLESKA - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
~Golden Retriever:
-VIKTORIA Gordius Poland - klasa otwarta, lokata III, ocena doskonała
Zobacz więcej.
08.01.2017
Krajowa Wystawa w Gdyni:
~Polski Owczarek Nizinny:
-EKLER via Rivendall - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie
BOB, BIS Ras Polskich IV
~Gończy Polski:
-CUKRA Gończy Czart - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOS
~Labrador Retriever:
-TOWER OF POWER Herbu Zadora - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB
~Flat Coated Retriever:
-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie BOB
~Mops:
-Domovenok Udachi AGLAYA BOGINYA BLESKA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
~Chihuahua Shorthair:
-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
~Border Collie:
-Legend of Braveheart FLEUR DES LYS - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt
~Golden Retriever:
-VIKTORIA Gordius Poland - klasa pośrednia, lokata II, ocena doskonała
~Chart Polski:
-POMURNIK Arcturus - klasa otwarta, lokata I, CWC
Pomurnik został Championem Polski
Zobacz więcej.
Powrót