~NEWS~


NAJBLIŻSZE WYSTAWY:


SEZON 2017:

-16-17.12 - 2 x Międzynarodowa Wystawa w Wilnie (Litwa)


SEZON 2018:

-7.01 - Krajowa Wystawa w Gdyni
-13-14.01 - Krajowa Wystawa w Brodnicy
-20-21.01 - Międzynarodowa Wystawa w Lubiniu
-3-4.02 - Międzynarodowa + Krajowe + Klubowe Wystawy w Bydgoszczy
-10-11.02 - Międzynarodowa Wystawa w Katowicach
-25.02 - Champion of Champions Leszno
-3-4.03 - Międzynarodowa Wystawa w Drzonkowie


Ciąg dalszy nastąpi :)))

Istnieje też możliwość wyjazdów na inne zaproponowane przez Państwa wystawy,
zarówno w Polsce jak i za granicą.
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.






24-26.11.2017
Międzynarodowa Wystawa w Kielcach :

DZIEŃ I :

~Polski Owczarek Nizinny:

-BOHUN Hard River - klasa otwarta, lokata I, CWC, res.Cacib

~Flat Coated Retriever:

-Gawika BAJECZNA CZARNULA - klasa championów, lokata I, CWC

~Golden Retriever:

-GOLDEN LADY Staszel - klasa otwarta, lokata IV, ocena doskonała

DZIEŃ II:

~Mastif Tybetański:

-Chenporewa WADO WENZIN - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży

~Flat Coated Retriever:

-Compendio NIMBLE TO GAWIKA - klasa weteranów, lokata I, BOB Weteran, BIS Weteran
-Gawika BARDZO GRYFNO FRELKA - klasa użytkowa, lokata II, ocena doskonała
-Gawika BAJECZNA CZARNULA - klasa championów, lokata I, CWC

DZIEŃ III :

~Polski Owczarek Nizinny:

-BOHUN Hard River - klasa otwarta, lokata I, CWC, res.Cacib

~Flat Coated Retriever:

-Compendio NIMBLE TO GAWIKA - klasa użytkowa, lokata I, CWC, res.Cacib
-Gawika BARDZO GRYFNO FRELKA - klasa użytkowa, lokata II, ocena doskonała



Zobacz więcej.



21-22.10.2017
Międzynarodowa Wystawa w Poznaniu:

DZIEŃ I:

~Labrador Retriever:

-HIS MAJESTY Bella Mare - klasa pośrednia, lokata I, CWC, res.Cacib
-MADISON AVENUE Bella Mare - klasa otwarta, lokata I, CWC, Cacib, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOS
-BANANA SPLIT Bella Mare - klasa championów, lokata I, CWC, res.Cacib
-Saranden ROSES TO ZADORA - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała

~Chihuahua Długowłosa:

-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała

DZIEŃ II:

~Labrador Retriever:

-Saranden ROSES TO ZADORA - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała

~Chihuahua Długowłosa:

-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała



Zobacz więcej.



07-08.10.2017
Seminarium Handlingu w Poznaniu:

Po raz pierwszy odbyło się seminarium z handlingu w Poznaniu.
Serdecznie dziękuję Aneta Drzażdżyńska - Psarvard,
za zaproszenie i zorganizowanie wspaniałych 2 dni pracy :)



Zobacz więcej.



01.10.2017
Krajowa Wystawa w Rybniku :

~Flat Coated Retriever:

-Compendio NIMBLE TO GAWIKA - klasa weteranów, lokata I, CWC, BOB Weteran, BOB
BIS Weteranów III, BIS Oddziału Rybnik, BOG, BIS II

~Labrador Retriever:

-QUENTIN TARANTINO Herbu Zadora - klasa pośrednia, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie



Zobacz więcej.



30.09.2017
Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich w Rybniku :

~Flat Coated Retriever:

-Compendio NIMBLE TO GAWIKA - klasa użytkowa, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB
BIS Psów Użytkowych, BIS Oddziału Rybnik, BOG, BIS III

~Labrador Retriever:

-DUBAI Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
-QUENTIN TARANTINO Herbu Zadora - klasa pośrednia, lokata II, ocena doskonała



Zobacz więcej.



23.09.2017
Międzynarodowa Wystawa we Wrocławiu :

~Flat Coated Retriever:

-AMAZING GRACE Black Brianta - BIS Szczeniąt IV

~Bulterier Miniaturowy:

-Mooltie ELITE - klasa championów, lokata I, CWC, Cacib, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB

~Labrador Retriever:

-PAGANINI Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała



Zobacz więcej.



16.09.2017
Krajowa Wystawa w Wawrzkowiźnie :

~Chihuahua Długowłosa:

-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała



Zobacz więcej.



16.09.2017
Specjalistyczna Wystawa w Wawrzkowiźnie :

~Chihuahua Długowłosa:

-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, Top 6 BIS Junior



Zobacz więcej.



09.09.2017
Klubowa Wystawa Retrieverów w Warszawie:

~Flat Coated Retriever - rekordowa liczba zgłoszonych FCR na wystawę klubową w ilości 58 psów!:

-Compendio NIMBLE TO GAWIKA - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie
BOB, BIS KLUBOWEJ WYSTAWY RETRIEVERÓW

Porter został Zwycięzcą Klubu 2017

-Gawika Z ANYŻKIEM - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BIS Junior II

Kairo został Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu 2017

-Gawika BARDZO GRYFNO FRELKA - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOS

Fifi została Zwycięzcą Klubu 2017

-Gawika BAJECZNA CZARNULA - klasa otwarta, lokata I, CWC

Fifi & Porter zostali Najlepszą Parą Flat Coated Retriever oraz II Najlepszą Parą Klubu Retrievera 2017!


Zobacz więcej.



03.09.2017
Krajowa Wystawa we Włocławku:

~Chihuahua Długowłosa:

-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOS

~Labrador Retriever:

-PAGANINI Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS



Zobacz więcej.



15.08.2017
Krajowa Wystawa w Toruniu:

~Seter Irlandzki

-Varmello A ONE IN A MILLION - klasa szczeniąt, lokata I, BOB Szczeniąt
-I'M CJ Szmaragd Madra Rua - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOS

~Springer Spaniel Angielski:

-BUBBLE GUM Buiscit Dream - klasa szczeniąt, lokata I, BOS Szczeniąt



Zobacz więcej.



06.08.2017
Międzynarodowa Wystawa w Sopocie:

~Flat Coated Retriever:

-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC, Cacib, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie
-Gawika Z ANYŻKIEM - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB, BOG II

Kairo ukończył Młodzieżowy Championat Polski

~Rhodesian Ridgeback:

-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa pośrednia, lokata III, ocena doskonała

~Chihuahua:

Perfect Sweet Dream ESTEAT QUEEN - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała

~Terier Tybetański:

-STEFANI SUPER STAR z Hełmowego Jaru - klasa championów, lokata I, CWC, Cacib,
Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB



Zobacz więcej.



05.08.2017
Międzynarodowa Wystawa w Sopocie:

~Flat Coated Retriever:

-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC, Cacib,
Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB, BOG II
-Gawika Z ANYŻKIEM - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior

~Rhodesian Ridgeback:

-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa pośrednia, lokata II, ocena doskonała

~Ogar Polski:

-ARIA z Krynickiej Doliny - klasa otwarta, lokata I, CWC, res.Cacib

Aria ukończyła Championat Polski


Zobacz więcej.



30.07.2017
Krajowa Wystawa w Chojnicach:

~Seter Irlandzki:

-Varmello ALL HEAVENS MAGIC - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt
-Meldor-Sett SPARK OF PRIDE - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
-I'M CJ Szmaragd Madra Rua - klasa otwarta, lokata I, CWC
-TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu - klasa championów, lokata I, CWC,
Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB, BOG II



Zobacz więcej.



16.07.2017
Krajowa Wystawa w Gdyni:

~Spaniel Tybetański:

-Double Eye VALENTINA OSHEE - klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
-Double Eye KISSABLE GUCCI FOR GOLD SENGE - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt

Valentina została Młodzieżowym Championem Polski

~Jack Russel Terrier:

-Z Ledulandu DIEGO - klasa młodszych szczeniąt, lokata II, ocena wybitnie obiecująca

~Akita:

-ZOYA Go Akogareno - klasa pośrednia, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOS

Zoya została Championem Polski

~Rhodesian Ridgeback:

-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS

~Labrador Retriever:

-PAGANINI Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała

~Bulterier Miniaturowy:

-Mooltie ELITE - BOG III



Zobacz więcej.



15.07.2017
Krajowa Wystawa 1,2,3,4,8,9 Grupy w Gdyni:

~Spaniel Tybetański:

-Double Eye VALENTINA OSHEE - klasa młodzieży, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
-Double Eye KISSABLE GUCCI FOR GOLD SENGE - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt

~Flat Coated Retriever:

-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC

~Jack Russel Terrier:

-Z Ledulandu DIEGO - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt

~Chihuahua Krótkowłosa:

-Perfect Sweet Dream ESTET QUEEN - klasa otwarta, lokata II, ocena doskonała



Zobacz więcej.



09.07.2017
Krajowa Wystawa Seterów Irlandzkich w Warszawie:

~Seter Irlandzki:

-Varmello ALL HEAVENS MAGIC - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, ocena wybitnie obiecująca
-I'M CJ Szmaragd Madra Rua - klasa otwarta, lokata II, ocena doskonała
-TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu - klasa championów, ocena doskonała



Zobacz więcej.



08-09.07.2017
Międzynarodowa Wystawa w Warszawie:

~Labrador Retriever:

-Scarlaw I'm Groot @ Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała
-Brookstone Grandvista Katmandu - klasa championów, lokata III, ocena doskonała

~Seter Irlandzki:

-Varmello A ONE IN A MILLION - klasa młodszych szczeniąt, lokata II, ocena wybitnie obiecująca
-I'M CJ Szmaragd Madra Rua - klasa otwarta, lokata III, ocena doskonała
-TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu - klasa championów, ocena doskonała



Zobacz więcej.



02.07.2017
Klubowa Wystawa Psów Gończych w Szczytnie:

~Rhodesian Ridgeback:

-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior

Faraa została Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu Polski 2017


Zobacz więcej.



02.07.2017
Krajowa Wystawa w Szczytnie:

~Seter Irlandzki:

-TRAMPERUS AIR FORCE KINGCOBRA z Arislandu - klasa championów, lokata I, CWC




24-25.06.2017
Międzynarodowa Wystawa w Kołobrzegu:

~Chihuahua Długowłosa:

-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa szczeniąt, lokata I, BOB Szczeniąt

~Chihuahua Krótkowłosa:

-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
-Perfect Sweet Dream ESTET QUEEN - klasa otwarta, lokata III, ocena doskonała

~Labrador Retriever:

-Brookstone Grandvista Katmandu - klasa championów, lokata I, CWC, Cacib, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB
-Empress Selena Bella Mare - klasa pośrednia, lokata I, CWC

~Rhodesian Ridgeback:

-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży

Faraa ukończyła Młodzieżowy Championat Polski

~Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:

-MAGUS Magyar-Tim - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS

Magus ukończył Młodzieżowy Championat Polski

~Flat Coated Retriever:

-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC, Cacib, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB

~Spaniel Tybetański:

-Double Eye KISSABLE GUCCI FOR GOLD SENGE - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt
-Double Eye VALENTINA OSHEE - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB

~Akita:

-ZOYA Go Akogareno - klasa otwarta, lokata I, CWC, res.Cacib
-P'SHINA Go Akogareno - klasa pośrednia, lokata I, CWC, Cacib, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB

Inka ukończyła Championat Polski


Zobacz więcej.



20.05.2017
Międzynarodowa Wystawa w Rzeszowie:

~Chihuahua Krótkowłosa:

-Perfect Sweet Dream ESTET QUEEN - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała

~Labrador Retriever:

-QUENTIN TARANTINO Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała
-MADISON AVENUE Bella Mare - klasa pośrednia, lokata II, ocena doskonała



Zobacz więcej.



13.05.2017
Międzynarodowa Wystawa w Łodzi:

~Rhodesian Ridgeback:

-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, ocena doskonała

~Polski Owczarek Nizinny:

-LARA via Rivendall - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała



Zobacz więcej.



30.04.2017
Krajowa Wystawa w Inowrocławiu:

~Chihuahua Długowłosa:

-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt

~Chihuahua Krótkowłosa:

-Perfect Sweet Dream ESTET QUEEN - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży

~Rhodesian Ridgeback:

-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała



Zobacz więcej.



29.04.2017
Krajowa Wystawa w IX Grupy w Grudziądzu:

~Chihuahua Długowłosa:

-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt

~Chihuahua Krótkowłosa:

-Perfect Sweet Dream ESTET QUEEN - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała


Zobacz więcej.



29.04.2017
Krajowa Wystawa w Grudziądzu:

~Chihuahua Długowłosa:

-Perfect Sweet Dream RONDNOIR - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt

~Chihuahua Krótkowłosa:

-Perfect Sweet Dream ESTET QUEEN - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS

~Rhodesian Ridgeback:

-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior


Zobacz więcej.



22-23.04.2017
Międzynarodowa Wystawa w Opolu:

~Chihuahua Krótkowłosa:

-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata II/13, ocena doskonała

~Polski Owczarek Nizinny:

-LARA via Rivendall - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała
-KARMELKA via Rivendall - klasa pośrednia, lokata I, CWC, res.Cacib

~Rhodesian Ridgeback:

-FAUZI KIJANI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała



Zobacz więcej.



21.04.2017
Krajowa Wystawa Terrierów w Opolu:

~Bulterier Miniaturowy:

-Mooltie ELITE - wystawiana w konkurencji finałowej BIS IV

Zobacz więcej.



21.04.2017
Klubowa Wystawa IX Grupy w Opolu:

~Chihuahua Krótkowłosa:

-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata III/13, ocena doskonała

Zobacz więcej.



21.04.2017
Krajowa Wystawa VIII Grupy w Opolu:

~Labrador Retriever:

-Empress Selena Bella Mare - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS

Zobacz więcej.



01-02.04.2017
Seminarium Handlingu w Pile:

Po raz drugu odbyło się seminarium z handlingu w Pile.
Serdecznie dziękuję Magdalenie Dach - Dogonić Radość,
za zaproszenie i zorganizowanie wspaniałych 2 dni pracy :)



Zobacz więcej.



17-19.03.2017
Międzynarodowa Wystawa w Katowicach:

~Gończy Polski:

-CUKRA Gończy Czart - klasa otwarta, lokata I, CWC w klasie 10 suczek.

Cukra uzyskała tytuł Championa Polski

~Polski Owczarek Nizinny:

-NASZKO via Rivendall - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży

~Chihuahua Krótkowłosa:

-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata I w klasie 10 suczek.

~Berneński Pies Pasterski:

-ERUDYKA Bernevirtus - klasa pośrednia lokata III w klasie 15 suczek.

~Flat Coated Retriever:

-HIGH HOPES Basteta - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała



Zobacz więcej.



04-05.03.2017
Międzynarodowa Wystawa w Drzonkowie:

~Mops:

-Domovenok Udachi AGLAYA BOGINYA BLESKA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior

Glasha w trzy wystawy pod rząd zakończyła starania o tytuł Młodzieżowego Championa Polski

~Polski Owczarek Nizinny:

-NASZKO via Rivendall - BOB Junior, BOS
-LARA via Rivendall - klasa młodzieży, lokata III, ocena doskonała

~Bullterrier:

-ERDEMI Ewimark Rakownia - klasa pośrednia, lokata II, ocena doskonała

~Chihuahua Krótkowłosa:

-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała



Zobacz więcej.



26.02.2017
Champion of Champions Leszno:

~Polski Owczarek Nizinny:

-EKLER via Rivendall - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepsze Dorosły Pies w Rasie, BOS

Zwycięzca Champion of Champions Leszno 2017

~Gończy Polski:

-CUKRA Gończy Czart - klasa championów, lokata II, ocena doskonała



Zobacz więcej.



11-12.02.2017
Walentynkowa Wystawa w Bydgoszczy:

~Flat Coated Retriever:

-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB
-MEXICOLA Raining Dog - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOS

~Mops:

-Domovenok Udachi AGLAYA BOGINYA BLESKA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS

~Rhodesian Ridgeback:

-PRINCE BATHMAN Southern Afrika - klasa otwarta, lokata III, ocena doskonała
-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata II, ocena dokonała

~Akita:

-ZOYA Go Akogareno - klasa pośrednia, lokata III, ocena doskonała
-P'SHINA Go Akogareno - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOS

~Golden Retriever:

-VIKTORIA Gordius Poland - klasa otwarta, lokata II, ocena doskonała

~Labrador Retriever:

-TOWER OF POWER Herbu Zadora - klasa otwarta, lokata III, ocena dokonała
-HySpire WHATEVER YOU WANT - klasa championów, lokata II, ocena doskonała



Zobacz więcej.



11-12.02.2017
Nocna Wystawa w Bydgoszczy:

~Mops:

-Domovenok Udachi AGLAYA BOGINYA BLESKA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS

~Chihuahua Krótkowłosa:

-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOS

~Akita:

-ZOYA Go Akogareno - klasa pośrednia, lokata III, ocena doskonała
-P'SHINA Go Akogareno - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOS

~Border Collie:

-Legend of Braveheart FLEUR DES LYS - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt



Zobacz więcej.



04-05.02.2017
Krajowa Wystawa w Brodnicy:

~Rhodesian Ridgeback:

-FARAA BALUNGI Uzuri Ridge - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB

~Flat Coated Retriever:

-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie, BOB

~Labrador Retriever:

-Blackwing TRIPS TO WIN - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB, BOG II
-PAGANINI Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała

~Akita:

-ZOYA Go Akogareno - klasa pośrednia, lokata I, CWC
-P'SHINA Go Akogareno - klasa otwarta, lokata II, ocena doskonała

~Mops:

-Domovenok Udachi AGLAYA BOGINYA BLESKA - klasa młodzieży, lokata II, ocena doskonała

~Golden Retriever:

-VIKTORIA Gordius Poland - klasa otwarta, lokata III, ocena doskonała



Zobacz więcej.



08.01.2017
Krajowa Wystawa w Gdyni:

~Polski Owczarek Nizinny:

-EKLER via Rivendall - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie
BOB, BIS Ras Polskich IV

~Gończy Polski:

-CUKRA Gończy Czart - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOS

~Labrador Retriever:

-TOWER OF POWER Herbu Zadora - klasa otwarta, lokata I, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, BOB

~Flat Coated Retriever:

-PLAYBOY Perro Cobrador - klasa championów, lokata I, CWC, Najlepszy Dorosły Pies w Rasie BOB

~Mops:

-Domovenok Udachi AGLAYA BOGINYA BLESKA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior

~Chihuahua Shorthair:

-PADME AMIDALA Ithildin - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior

~Border Collie:

-Legend of Braveheart FLEUR DES LYS - klasa młodszych szczeniąt, lokata I, BOB Młodszych Szczeniąt

~Golden Retriever:

-VIKTORIA Gordius Poland - klasa pośrednia, lokata II, ocena doskonała

~Chart Polski:

-POMURNIK Arcturus - klasa otwarta, lokata I, CWC

Pomurnik został Championem Polski


Zobacz więcej.




Archiwum 2016


Archiwum 2015


Archiwum 2014


Archiwum 2013


Archiwum 2012


Archiwum 2011


Archiwum 2010


Archiwum 2009


Archiwum 2008


Archiwum 2007


Archiwum 2006