~WYSTAWY~
Black Sea Winner Shows Albena (Bułgaria) 24.06-04.07.2013
WYNIKI:
24.06.2013 - Zwycięstwo Europy Środkowej i Wschodniej:
~Polski Owczarek Nizinny:
-EKLER Via Rivendall - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
Ekler został Młodzieżowym Zwycięzcą Europy Środkowej i Wschodniej 2013
~Flat Coated Retriever:
-SARASOTA SPRINGS Optimus Canis - klasa pośrednia, lokata I, CAC, Cacib, Zwycięzca, BOB, BOG
Sosa została Zwycięzcą Europy Środkowej i Wschodniej 2013
24.06.2013 - CAC Pakistan I :
~Labrador Retriever:
-Greenstone's DALLAS AT ZADORA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży,
BOB Junior, BOB, BOG, BIS Junior
-GALAXY GIRL Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
25.06.2013 - CAC Pakistan II :
~Labrador Retriever:
-Greenstone's DALLAS AT ZADORA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB, BOG II
Dallas został Młodzieżowym Championem Pakistanu
-GALAXY GIRL Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
Gala została Młodzieżowym Championem Pakistanu
25.06.2013 - CAC Philipiny I :
~Polski Owczarek Nizinny:
-EKLER Via Rivendall - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
~Labrador Retriever:
-GALAXY GIRL Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
25.06.2013 - CAC Shri Lanka I :
~Labrador Retriever:
-Greenstone's DALLAS AT ZADORA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB, BOG II
26.06.2013 - CAC Malesia I :
~Labrador Retriever:
-Greenstone's DALLAS AT ZADORA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB, BOG, BIS Junior III
-Galaxy Girl Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
~Polski Owczarek Nizinny:
-EKLER Via Rivendall - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
26.06.2013 - CAC Philipiny II :
~Labrador Retriever:
-GALAXY GIRL Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
Gala została Młodzieżowym Championem Philipin
~Polski Owczarek Nizinny:
-EKLER Via Rivendall - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży,BOB Junior, BOB
Ekler został Młodzieżowym Championem Philipin
26.06.2013 - CAC Shri Lanka II :
~Labrador Retriever:
-Greenstone's DALLAS AT ZADORA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB, BOG I
Dallas został Młodzieżowym Champion Shri Lanki
27.06.2013 - Cacib - Crufts Qualification:
~Polski Owczarek Nizinny:
-EKLER Via Rivendall - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
Ekler został:
Młodzieżowym Championem Bułgarii
Młodzieżowym Championem Cypru
oraz otrzymał Crufts Qualification 2014
~Flat Coated Retriever:
-SARASOTA SPRINGS Optimus Canis - klasa pośrednia, lokata I, CAC, Cacib, Zwycięzca, BOB, BOG III
Sosa została:
Championem Bułgarii
Championem Cypru
oraz otrzymała Crufts Qualification 2014
~Labrador Retriever:
-GALAXY GIRL Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
Gala została:
Młodzieżowym Championem Bułgarii
Młodzieżowym Championem Cypru
oraz otrzymała Crufts Qualification 2014
-Greenstone's DALLAS AT ZADORA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB, BOG, BIS Junior III
Dallas został:
Młodzieżowym Championem Bułgarii
Młodzieżowym Championem Cypru
oraz otrzymał Crufts Qualification 2014
27.06.2013 - CAC Malesia II :
~Polski Owczarek Nizinny:
-EKLER Via Rivendall - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
Ekler został Młodzieżowym Championem Malesii
~Labrador Retriever:
-GALAXY GIRL Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
Gala została Młodzieżowym Championem Malesii
-Greenstone's DALLAS AT ZADORA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB, BOG
Dallas został Młodzieżowym Championem Malesii
28.06.2013 - CAC Columbia I:
~Labrador Retriever:
-GALAXY GIRL Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
-DELTA GOLD Herbu Zadora - klasa pośrednia, lokata I, CWC, Zwycięzca, BOS
-DA GRASSO Bella Mare - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
-Greenstone's DALLAS AT ZADORA - klasa pośrednia, lokata I, CWC, Zwycięzca, BOB, BOG II
28.06.2013 - CAC Chile I:
~Labrador Retriever:
-DELTA GOLD Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
-Queijeiro DOLCE GABBANA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB, BOG II
~Polski Owczarek Nizinny:
-EKLER Via Rivendall - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
29.06.2013 - CAC Chile II:
~Labrador Retriever:
-DELTA GOLD Herbu Zadora- klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
Delta została Młodzieżowym Championem Chile
-Queijeiro DOLCE GABBANA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB, BOG III
Dolce został Młodzieżowym Championem Chile
~Polski Owczarek Nizinny:
-EKLER Via Rivendall - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
Ekler został Młodzieżowym Championem Chile
29.06.2013 - CAC Columbia II:
~Labrador Retriever:
-Greenstone's DALLAS AT ZADORA - klasa pośrednia, lokata I, CAC, Zwycięzca, BOS
Dallas został Championem Columbii
-GALAXY GIRL Herbu Zadora - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
Gala została Młodzieżowym Championem Columbii
-DELTA GOLD Herbu Zadora - klasa pośrednia, lokata I, CAC, Zwycięzca, BOB, BOG II
Delta została Championem Columbii
-DA GRASSO Bella Mare - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
Da Grasso został Młodzieżowym Championem Columbii
30.06.2013 - CAC Costa Rica I:
~Labrador Retriever:
-DOLLY Kociokwik - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
-Queijeiro DOLCE GABBANA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BIS Junior II
30.06.2013 - CAC Taiwan I:
~Labrador Retriever:
-DA GRASSO Bella Mare - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
-DOLLY Kociokwik - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
1.07.2013 - CAC Costa Rica II:
~Labrador Retriever:
-DOLLY Kociokwik - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
Dolly została Młodzieżowym Championem Costa Rici
-Queijeiro DOLCE GABBANA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
Dolce został Młodzieżowym Championem Costa Rici
1.07.2013 - CAC Taiwan II:
~Labrador Retriever:
-DA GRASSO Bella Mare - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
Da Grasso został Młodzieżowym Championem Taiwanu
-DOLLY Kociokwik - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior
Dolly została Młodzieżowym Championem Taiwanu
2.07.2013 - CAC Ukraina I:
~Flat Coated Retriever:
-SARASOTA SPRINGS Optimus Canis - klasa pośrednia, lokata I, CAC, Zwycięzca, BOB
2.07.2013 - CAC Mołdawia I:
~Flat Coated Retriever:
-SARASOTA SPRINGS Optimus Canis - klasa pośrednia, lokata I, CAC, Zwycięzca, BOB
~Labrador Retriever:
-Queijeiro DOLCE GABBANA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB, BOG II, BIS Junior III
2.07.2013 - CAC Ukraina II:
~Flat Coated Retriever:
-SARASOTA SPRINGS Optimus Canis - klasa pośrednia, lokata I, CAC, Zwycięzca, BOB
Sosa została Championem Ukrainy
2.07.2013 - CAC Mołdawia II:
~Flat Coated Retriever:
-SARASOTA SPRINGS Optimus Canis - klasa pośrednia, lokata I, CAC, Zwycięzca, BOB
Sosa została Championem Mołdawii
~Labrador Retriever:
-Queijeiro DOLCE GABBANA - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży
Dolce został Młodzieżowym Championem Mołdawii
4.07.2013 - Cacib - "Black Sea Winner":
~Polski Owczarek Nizinny:
-EKLER Via Rivendall - klasa młodzieży, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, BOB Junior, BOB
Ekler został Młodzieżowym Grand Championem Bułgarii
Młodzieżowym Championem Bałkan
Młodzieżowym Zwycięzcą Morza Czarnego
~Flat Coated Retriever:
-SRASOTA SPRINGS Optimus Canis - klasa pośrednia, lokata I, CAC, Cacib, Zwycięzca, BOB
Sosa została Championem Bałkan
Grand Championem Bułgarii
Zwycięzcą Morza Czarnego
Powrót